Affekdesign představuje bílý porcelánový talíř Cal o průměru 20 cm

Affekdesign je značka, která si zakládá na kvalitě a originálnosti designu. Nově přináší na trh porcelánový talíř Cal o průměru 20 cm, který vám umožní podávat hlavní chody a předkrmy v neobyčejném stylu. Tento talíř bude dokonale ladit s každým jídelním nádobím a zaručí vám perfektní prezentaci vašich jídel.

Originální design a kvalitní materiál

Talíř Cal je vytvořen z kvalitního bílého porcelánu, který je trvanlivý a odolný vůči poškození. Jeho belá barva dokonale vynikne jak na barevném, tak i na bílém pozadí. Navíc, talíř je opatřen velice originálním designem, který dodá vašim pokrmům unikátní vzhled.

Nenechte uniknout tuto krásnou novinku! Zakoupit si můžete talíř Cal na www.velkynabytek.cz.

Používání a údržba

Je velice důležité si uvědomit, že talíř Cal není vhodné mýt v myčce na nádobí. Taktéž, tento produkt nedělejte do mikrovlnné trouby. K udržení talíře v co nejlepší kondici doporučujeme mýt pouze ručně v teplé vodě s jemným prostředkem na mytí nádobí.

S talířem Cal si naprosto jistě oblíbíte jakoukoliv večeři. Jeho nádherný design dokáže zdokonalit jakoukoliv tabuli a každý pokrm bude vypadat přímo úchvatně. Proto neváhejte, a pořiďte si tento originální kousek do vaší kuchyně co nejdříve!

Porcelánový talíř Cal

Porcelánový talíř Cal 2