Ambia Home – Odkládací stolek z akácie v přírodních barvách s černými prvky

Tento odkládací stolek Vás okouzlí svým originálním designem. Stolek má desku ve tvaru obráceného jehlanu o rozměrech cca 31 x 31 cm z masivního trvanlivého dřeva akácie v přírodní barvě, která je zasazena do stabilní kovové konstrukce v černé barvě.

Pořiďte si do svého bytu tento jedinečný odkládací stolek! Je skvělým doplňkem každé moderně zařízené místnosti a nabízí mnoho možností využití. Jeho rozměry jsou cca 31 x 45 x 31 cm (š/v/h).

Moderní design

Vzhled tohoto odkládacího stolku určitě osloví všechny, kdo mají rádi moderní bytové doplňky a nábytek. Obrácený jehlan jako deska stolku je jedinečným prvkem, který mu dodává na originalitě. Akáciové masivní dřevo v přírodním provedení dokonale kontrastuje s kovovou konstrukcí v černé barvě. Stůl je rovněž velmi stabilní a pevný.

Odkládací stolek Ambia Home

Všestranné využití

Odkládací stolek Ambia Home může sloužit jako praktický kousek nábytku v každé místnosti v bytě. V obývacím pokoji může sloužit jako stolík, na který uložíte knihy či dekorační předměty. Do ložnice pak můžete umístit lampičku a budete mít tím pádem menší noční stolek. Stolek lze také umístit do kuchyně a využít ho jako stojan na květiny či bylinky. Uvědomte si, že s tímto kouskem nábytku máte několik možností, jak ho využít, a rozhodně nebudete litovat, že jste si ho pořídili.

Jednoduchá údržba

Jak se o tento odkládací stolek starat? Údržba tohoto stolku je velmi jednoduchá. Jako první byste měli odstranit prach pomocí měkkého hadříku. Pokud je potřeba stůl navlhčit, použijte vlhký hadřík a následně vysušte.

Pořiďte si odkládací stolek Ambia Home již dnes a vylepšete si svůj interiér o jedinečný kousek nábytku. Tento stůl si můžete zakoupit na https://www.bestnabytek.cz/produkt/ambia-home-odkladaci-stolek-akacie-prirodni-barvy-cerna.