Černá kovová vysoká židle Dutchbone Ovid – eleganci a styl do vašeho interiéru (výška 88 cm)

Domov je víc, než vaše útočiště. Je to místo, které odráží vaši osobnost. Každé detaily má svůj význam. Proto je důležité věnovat pozornost i výběru nábytku. Pokud hledáte kousek, který by vašemu obývacímu pokoji dodal na eleganci a stylu, černá kovová vysoká židle Dutchbone Ovid je tím pravým pomocníkem.

Dánská značka Dutchbone

Dánská značka Dutchbone vytváří styl, který je velmi bohatý a různorodý. Propojuje zdánlivě nesourodé prvky tak, jako by k sobě patřily odjakživa je zárukou svěžího vzhledu, kde najdete prostor pro sebevyjádření.

Designová kovová konstrukce

Černá kovová vysoká židle Dutchbone Ovid má moderní designovou kovovou konstrukci. Ta je pevná a vysoce kvalitní. Každý detail byl promyšlený a podtrhuje minimalistický styl. Židle je navíc velmi stabilní a zvládne zátěž až do 120 kg.

Stylově tvarované sedadlo a opěradlo

Sedadlo a opěradlo jsou tvarované ergonomicky, aby bylo sedění co nejpříjemnější. Stylové perforované oblečení dotváří dojem vysoké kvality a nadčasovosti. Černá barva pak do vašeho interiéru přinese špetku elegance.

Vysoká, ale kompaktní židle

Černá kovová vysoká židle Dutchbone Ovid má výšku 88 cm a sedák ve výšce 77 cm. Díky tomu se bude perfektně hodit k pultu nebo baru. Navíc je židle překvapivě lehká a snadno přemístitelná.

Proč zvolit černou kovovou vysokou židli Dutchbone Ovid?

Je to jednoduché – tato židle dokáže do vašeho domova přinést styl a eleganci. Díky ergonomickému tvarování sedadla a opěradla bude sedění co nejpříjemnější. Kovová konstrukce je pevná a stabilní a energicky se ujme těch, kdo sedí na této židli. Pokud hledáte kousek, který by okořenil váš obývací pokoj, určitě není co řešit.

Vložte si černou kovovou vysokou židli Dutchbone Ovid do svého interiéru už dnes

Abychom to shrnuli, černá kovová vysoká židle Dutchbone Ovid je skvělou volbou pro každého, kdo má rád design a hledá kvalitní nábytek. Díky svému modernímu designu se hodí do každého interiéru. Navíc bude vaše záda vděčná za ergonomické tvarování sedadla a opěradla. Vložte si tuto židli do svého obývacího pokoje a užijte si pocit nadčasovosti a kvality. Odkaz na židli najdete zde.