Černá lakovaná vitrína Tenzo Malibu 50 x 41 cm – krása, úložný prostor a elegancia v jednom!


Černá lakovaná vitrína Tenzo Malibu 50 x 41 cm

Černá lakovaná vitrína Tenzo Malibu 50 x 41 cm

Nadčasový design

Vitrína Malibu značky Tenzo čerpá inspiraci z dob amerických 50. a 60. let, kdy se zrodila svoboda a sebevyjádření. Švédský designer Rutger Andersson touto nápaditou kolekcí umožňuje i vám se vyjádřit a vnést do svého domova eleganci kombinace retra a moderny.

Různé barevné varianty

Na výběr máte z několika rozmanitých barev a tak můžete vybrat tu, která se vám nejvíce hodí k vašemu zařízení interiéru. Může být to černá jako ta na obrázku, ale i jiné zajímavé barvy jako např. bílá, béžová, tyrkysová či žlutá.

Černá lakovaná vitrína Tenzo Malibu 50 x 41 cm

Různé rozměry

Výběr máte i z různých rozměrů, takže si můžete vybrat ideální variantu pro svůj byt nebo dům. Černá lakovaná vitrína Tenzo Malibu 50 x 41 cm je vhodná do menších místností, ale s většími rozměry máte větší úložný prostor pro vystavení vašich oblíbených předmětů.

Černá lakovaná vitrína Tenzo Malibu 50 x 41 cm

Krása, úložný prostor a elegancia v jednom!

Osvěžte svůj interiér s kolekcí Malibu, která do něj zanese osobitost a radostnou atmosféru. Černá lakovaná vitrína Tenzo Malibu 50 x 41 cm je dokonalým kouskem, který dokáže vystavit vaše oblíbené předměty a zároveň vypadat jako elegantní doplněk vašeho interiéru.

Koupit Černou lakovanou vitrínu Tenzo Malibu 50 x 41 cm

Pořiďte si i vy tuto krásnou vitrínu a získejte tak dokonalý kus nábytku, který skvěle zapadne do vašeho interiéru. Stačí kliknout sem a toto klenot českého nábytkářství bude brzy váš. Získejte vynikající úložný prostor s vitrínou překrásného designu a přeneste se zpět do retro stylu 50. a 60. let.