Designové nástěnné hodiny Karlsson 5898MG – stylová výzdoba vašeho interiéru

Elegatní kovové hodiny v tmavě zlatém provedení, ta správná volba pro váš obývací pokoj nebo pracovnu.

Hodiny v čistém minimalistickém designu skvěle oživí každý interiér. Pokud hledáte praktický a stylový doplněk do své místnosti, jsou hodiny od značky Karlsson tou nejlepší volbou.

Značka Karlsson působí na trhu od roku 1999 a s více než 80 zastoupeními po celém světě patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější značky designových hodin na světě.

Quartzový hodinový strojek na baterii AA

Hodiny jsou vybaveny kvalitním quartzovým strojkem na baterii AA, což zajišťuje jejich přesnost a spolehlivost. Nemusíte se tedy obávat, že by se hodiny zpozdily či některé funkce přestaly fungovat.

Ciferník krytý ochranným sklem

Ciferník hodin je krytý ochranným sklem, aby byl chráněn před poškozením a nečistotami. Tento prvek zaručuje, že budou vždy vypadat jako nové a minimalizuje nutnost čištění i v průběhu času.

Materiál: lakovaný kov

Materiál použitý na výrobu hodin je lakovaný kov. Díky tomu budou hodiny dlouho vypadat jako nové a nebudete muset řešit žádnou oxidaci ani jiné problémy, které by se mohly s použitím jiných materiálů spojit.

Pořídit si tyto designové nástěnné hodiny od značky Karlsson je skvělý způsob, jak ozvláštnit váš interiér a přinést do něj trochu jedinečnosti. Navíc, díky dokonalému zpracování a kvalitním materiálům, si budete moci být jisti, že hodiny vám budou sloužit mnoho let.

Přejděte na stránku s produktem zde a ujistěte se sami o kvalitě této značky.

Designové nástěnné hodiny Karlsson 5898MG

Designové nástěnné hodiny Karlsson 5898MG

Spojte praktičnost s designem a pořiďte si tento úžasný kousek od značky Karlsson, který budou obohacovat váš interiér ještě dlouho.