Hanah Home – útulný psací stůl s regálem Domingos v bílém provedení

Psací stůl Domingos díky svému úložnému prostoru najde zcela jistě své využití v dětském pokoji. Díky svým rozměrům nabízí dostatek místa, zároveň dostatek úložného prostoru v podobě regálu a výklopné uzavřené skříňky. Úložné prostory lze využít pro nejrůznější potřeby jako jsou knihy a předměty pro studium, které budou vždy po ruce.

Použitá melaminová deska dodává stolu dostatečnou odolnost proti mechanickému poškození. Tento nápaditý nábytek jistě ocení každý školák.

Specifikace produktu:

  • Psací stůl Domingos
  • Barva: bílá
  • Moderní styl
  • Praktický regál
  • Materiál: melaminová deska o tloušťce 18 mm

Rozměry:

Psacího stolu: šířka: 120 cm, výška: 73,8 cm, hloubka: 61,8 cm

Regálu: šířka: 60 cm, výška: 120 cm, hloubka: 31,3 cm

Celkové rozměry: šířka: 149,5 cm, výška: 140 cm, hloubka: 61,8 cm

Podívejte se i na další produkty ze série Domingos.

Hanah Home psací stůl Domingos

Psací stůl Domingos v bílém provedení je moderním a designovým kusem, který se hodí do každého dětského pokoje. Jeho praktický regál umožňuje ukládat knihy a další potřeby nezávisle na psací ploše a umožňuje tak mnohem větší variabilitu a funkčnost psacího stolu. Melaminová deska zaručuje dostatečnou pevnost a odolnost stolu, takže ho budete moci používat po mnoho let.

Investice do kvalitního nábytku se vyplatí a psací stůl Domingos je tím správným krokem k úspěšnému studiu vašeho dítěte.

Hanah Home psací stůl Domingos

Ještě jednou se podívejte na psací stůl Domingos, který se stane oblíbeným místem vašeho dítěte, kde bude moci pohodlně studovat a učit se.