Krémová pohodlnost: Představujeme křeslo Max Winzer Judith

Jste milovníkem lenošení? To pro vás bude kolekce sedacího nábytku Judith splněným snem!

Max Winzer Judith křeslo

Jde o komfortní, prostorná křesla pyšnící se obzvláště hlubokým sedem, díky čemu je pohodlí zaručeno. Součástí je také dekorativní polštář o rozměrech 55 x 55 cm. Křeslo Max Winzer Judith je potažené kremovým kůženým potahem, který mu dodává elegantní vzhled a snadnou údržbu. Pro toho, kdo hledá pohodlné křeslo do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, je Max Winzer Judith tou pravou volbou.

O značce:

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.
Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer mohou pyšnit zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.
Nábytek jako takový je stylový v mnoha smyslech slova: od křesel a pohovek v opravdu moderním designu až po výrobky v teď tolik oblíbeném retro stylu.

Co je to Martindale test?

Martindale test je test, který se používá k testování odolnosti tkanin. Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

Pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Pokud hledáte kvalitní a stylové křeslo, které bude sloužit vaší pohodě a komfortu, Max Winzer Judith je tou pravou volbou. Navštivte https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/kremove-kreslo-max-winzer-judith pro více informací o tomto úžasném křesle.