Kvalitní obdélníková sprchová vanička Ravak 90×75 cm z akrylátu – A003701220

Zde máme pro vás jednu krásnou sprchovou vaničku.

Potřebujete novou sprchovou vaničku do své koupelny? Nemáte rádi ty malé, nepraktické, nebo naopak ty velké a neumístitelné?

Máme pro vás řešení! Naše obdélníková sprchová vanička Ravak 90×75 cm z akrylátu je ideálním řešením pro menší i větší koupelny. Díky svému jednoduchému designu se snadno kombinuje s ostatním vybavením vaší koupelny.

Sprchová vanička Ravak 90x75 cm z akrylátu

Charakteristiky sprchové vaničky:

  • Velikost: 90x75x10 cm
  • Barva: bílá
  • Design: jednoduchý a stylový, univerzální pro každou koupelnu
  • Materiál: akrylát
  • Bez sifonu a nožiček
  • Zobrazit produkt na našem e-shopu

Proč si vybrat právě tuto sprchovou vaničku?

Jednoduchá instalace! Sprchová vanička je velmi snadno instalovatelná a není potřeba žádná speciální příprava koupelny. Díky péči o naše zákazníky, nabízíme také možnost dokoupit nožičky i sifon v našem e-shopu.

Sprchová vanička Ravak z akrylátu je velmi kvalitním výrobkem, který vám nabízíme za velmi výhodnou cenu!

Užijte si krásné a pohodlné sprchování s naší obdélníkovou sprchovou vaničkou Ravak 90×75 cm z akrylátu!

Porovnání kvalit více druhů sprchových vaniček

Instalace sprchové vaničky:

1. Připravení podkladu: Zkontrolujte, zda je podklad rovný a stabilní. V případě nerovností použijte speciální rovnatky, které jsou k dispozici v každém obchodě s koupelnovým vybavením.

2. Instalace nožiček: Pokud jste si dokoupili nožičky pro vaničku, stačí je jednoduše připevnit na dno vaničky. Dbejte na to, aby byly nožičky pevně uchyceny a dobře vyrovnány.

3. Vodovodní přípojky: Nainstalujte sifon a připojte k vaničce odpadní trubku. Poté připojte k vaničce přívodní trubky a vše pečlivě zkontrolujte, zda neunikají žádné kapky vody.

4. Umístění a utěsnění vaničky: Umístěte vaničku na připravený podklad a pečlivě ji ustupte podle vodorovných kotev, které jsou v horní části vaničky. Poté pečlivě utěsněte vaničku pomocí speciálního těsnění.