Kvalitní oboustranná matrace Moonia Slim Max ve velikosti 180 x 200 cm!


Kvalitní oboustranná matrace Moonia Slim Max ve velikosti 180 x 200 cm

Patříte mezi ty, kteří hledají kvalitní matraci pro zdravý spánek? V takovém případě by vás mohla zajímat oboustranná matrace Moonia Slim Max. Tato matrace je vyrobena z materiálů nejvyšší kvality a poskytuje maximální pohodlí a podporu vašeho těla během spánku.

Matrace Slim Max nevytváří žádné tlakové body

Jednou z nejvýznamnějších vlastností matrace Slim Max je to, že nevytváří žádné tlakové body. To znamená, že se matrace velmi rychle přizpůsobí tvaru vašeho těla, aniž by vám přebírala a vytvářela tlak na určitá místa. Díky tomu můžete očekávat příjemný a zdravý spánek, bez bolestí zad nebo krční páteře.

Matrace Slim Max je vyrobena z kvalitní pěny, která byla navržena tak, aby se přizpůsobila hmotnosti a poloze vašeho těla. Pěna objímá křivky vaší postavy, takže poskytuje nejlepší pohodlí pro celkový odpočinek. Kromě toho má matrace také 2 cm vrstvu Fibersoft, která jí dodává vynikající měkkost. Tkanina Ultrarest přispívá k optimalizaci prodyšnosti matrace. Její vlákna usnadňují odvětrávání matrace a udržování optimálních hygienických podmínek.

Chcete-li si objednat tuto skvělou matraci, můžete kliknout na odkaz níže:

Oboustranná matrace Moonia Slim Max 180 x 200 cm

Technické specifikace

  • Tloušťka matrace: +/- 15 cm
  • Matrace je 100% prodyšná a má ochranu proti vlhkosti.
  • Potah matrace je sanitizovatelný, antiplísňový, antiroztočový a má antibakteriální systém.
  • Matrace má zesílený obvod a speciální bezpečnostní švy, je nedeformovatelná pro lepší kompaktnost a bederní výztuhou.
  • Matrace má antialergický, antistatický a anatomický materiál, nezadržuje vlhkost.
  • Matrace je oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM.

Je třeba zdůraznit, že matrace Slim Max je vybavena technologií Duo-System, která zajišťuje dvě nezávislé tuhosti. Díky této vlastnosti si můžete zvolit tu správnou stranu matrace, která vám bude nejvíce vyhovovat. Užijte si kvalitní spánek každý den!

Pamatujte si, že pro zachování optimálního stavu výrobku je nutné jej vybalit do tří týdnů po obdržení a nechat jej 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu.