Moderní komoda TRIO v dubu sonoma – zaručená elegance pro váš interiér


Komoda TRIO

Popis komody TRIO

TRIO je v dekoru dub sonoma vyrobená a třemi zásuvkami vybavená komoda, která zaujme moderním lineárním designem na čelech zásuvek. Tento elegantní kus nábytku se zdobnými detaily bude skvěle sloužit jako úložné místo pro vaše věci v obývacím pokoji, ložnici nebo chodbě.

Detaily produktu

  • Materiál: dřevotříska s dekorem dub sonoma
  • Rozměry: šířka 90 cm, výška 84 cm, hloubka 39 cm
  • Zásuvky: 3 s hladkými výsuvy

Výhody komody TRIO

  1. Elegantní design: komoda TRIO díky svému modernímu designu a příjemnému odstínu dřeva dokáže zkrášlit jakýkoliv interiér.
  2. Prostorné úložné prostory: s třemi zásuvkami nabízí komoda TRIO množství prostoru pro uložení oblečení, knih, dekorací a dalších věcí, které chcete mít vždy po ruce.
  3. Jednoduchá údržba: díky provedení z kvalitních materiálů komoda TRIO nevyžaduje složité údržbové postupy a při čištění postačí použití měkkého utěrky navlhčené vodou.

Kde koupit komodu TRIO?

Pokud jste zaujat/a moderním designem a rozhodli jste se pro koupi komody TRIO, můžete ho zakoupit na stránkách společnosti Esrom.

Krátké shrnutí

Komoda TRIO v dubu sonoma je eleganční a praktickým řešením pro váš interiér. Díky svému modernímu designu a praktickým úložným prostorem nabízí dokonalé řešení pro každý styl bydlení.