Nadčasový design pro váš interiér – Nástěnný věšák Kare Design Bubble Tree

V interiéru hraje roli každý detail a každý prvek. Ať už se jedná o nábytek, dekorace nebo osvětlení. Proto není divu, že se stále více věnuje pozornosti i věcem, na které bychom se na první pohled snad ani nezaměřili. Jedním z těchto prvků je i nástěnný věšák. Ten má často podobu klasického závěsu, avšak díky značce Kare Design může mít výrazně větší vliv na celkový dojem místnosti.

Nástěnný věšák

Za vznikem tohoto věšáku stojí tvrdá a poctivá práce zručných řemeslníků.

V případě nástěnného věšáku Kare Design Bubble Tree je každý detail promyšlen s precizností a mravními hodnotami. Tvůrci tohoto výjimečného kousku jsou řemeslníci, kteří vynakládají všechny své schopnosti a zručnosti na to, aby každý kus byl jedinečný a dokonalý. Právě to jim umožňuje vyplnit přání každého zákazníka a dovést vše k dokonalosti.

Právě ti tomuto mimořádnému kousku vdechli život a doplnili jej o zářivou designovou jiskru, jež prostoupí celým interiérem.

Inspirace pro nápad na tento nástěnný věšák pochází ze známé rostliny bublinaté, jejíž jedinečný vzhled posloužil jako základ pro celý koncept. Tvůrci si dali záležet nejen na samotném vzhledu, ale i na funkčnosti. Kare Design Bubble Tree nejenže dokonale poslouží jako prostor pro vaše věci, ale svým svěžím designem zvedne náladu a dodá energii i tomu největšímu pesimistovi.

A právě zde naleznete tento nástěnný věšák: Nástěnný věšák Kare Design Bubble Tree

Německá značka Kare Design je zkrátka důkazem, že i jeden výrazný kousek dokáže rozbít všední stereotyp a nahradit jej osvěžujícím nádechem osobitosti.

Společnost Kare Design má za sebou více než 30 let zkušeností v oboru. Od založení v roce 1981 se zaměřuje na inovace a originální výrobky. Německá značka se tak umístila vysoko na seznamu oblíbených interiérových designérů nejen v Německu, ale také po celém světě.

Nábytek od Kare Design

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Osvětlení od Kare Design

Také se nebojí hrát si se stylem a mísit různé prvky dohromady. Tím dávají každému zákazníkovi možnost vyjádřit svůj vlastní styl a osobnost a vytvořit tak opravdu originální a osobitý interiér.

Pokud hledáte něco mimořá