Nadčasový věšák z dubového dřeva s 7 háčky a poličkou Rowico Confetti

Chcete mít pořádek ve své předsíni a zároveň ji trochu rozzářit novým, stylovým kouskem? Pak jste na správném místě! Rowico Confetti je věšák jako stvořený pro ty, kdo rádi udržují čistotu a řád v domácnosti.

Své kabáty, bundy, šály, klobouky a další oděvy můžete na věšák Confetti bez obav pověsit – každý z 7 háčků unese i ty plné kapsy a kapuce. Můžete být jistí, že vše zůstane na svém místě a nikdy už nebudete muset lovit z pod postele zbytky oblečení.

Rowico Confetti

Materiál z dubového dřeva je nejen krásný a nadčasový, ale také velmi pevný a odolný proti všem nástrahám předsíně. Zatímco mnoho věšáků bývá vyrobeno z tenkého plechu, který se snadno ohýbá a deformuje, Confetti zůstane pořád pevný a neporušený.

Více než jen věšák

Confetti je ale mnohem více než jen běžný věšák – má také poličku, kam můžete umístit své oděvy na skládání, či jiné dekorativní prvky, které vám doma dělají radost. Tuto volnou plochu můžete využít v jakémkoliv smyslu a díky tomu si vytvořit předsíň snů, kterou budete moci s hrdostí ukázat svým hostům.

Confetti s poličkou

Confetti je navíc velmi snadný na instalaci a může ho nainstalovat každý i bez velkých manuálních zkušeností. Takže pokud se chcete zbavit drobných chaosů v předsíni a cítit se uvolněněji a organizovaněji, zkuste Rowico Confetti a uvidíte, jaká změna vám přinese.

A co je nejlepší na závěr? Věšák Rowico Confetti se 7 háčky a poličkou si můžete objednat přímo na esrom.cz a díky nemu už nebudete muset nikdy hledat klíče, kapesníčky nebo kabelku, které se někam „zatoulaly“.