Nově příchozí: Falco Botník 3K v olšovém provedení

V našem sortimentu se objevil nový kousek – Falco Botník 3K v olšovém provedení. Tento jednoduchý výklopný botník pojme až 18 párů bot. Je vyrobený z lamina a nemá zadní stěnu. Zadní část je opatřena výztuhami, což zaručuje dostatečnou stabilitu botníku. Pokud hledáte praktické řešení pro svou botovnu, Falco Botník 3K je tou správnou volbou.

Návod k montáži a technické specifikace

Botník Falco Botník 3K je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Montáž je velmi jednoduchá a můžete ji zvládnout bez problémů i sami. Pokud byste se ale přesto potřebovali poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Technické specifikace:

  • Materiál: lamino
  • Zadní část opatřena výztuhami
  • Neobsahuje zadní stěnu
  • Pojme až 18 párů bot

Naprostou novinkou je i olšové provedení, které z něj dělá stylový kus nábytku určený do každé moderní předsíně.

Záruka a doprava

Botník Falco Botník 3K v olšovém provedení je k dispozici na našem e-shopu. Pokud si ho objednáte, dodáme ho k vám do 5 pracovních dnů. V případě, že s ním nebudete spokojeni, můžete ho vrátit do 14 dnů od doručení. Navíc na botník poskytujeme standardní záruku 24 měsíců.

Falco Botník 3K

Nečekejte a pořiďte si kvalitní a prostorný botník Falco Botník 3K v olšovém provedení. S ním si zjednodušíte organizaci svých bot a uděláte si radost s novým kusy nábytku. Objednejte si ho ještě dnes a potěšte sebe nebo své blízké.

Vyberte si Falco Botník 3K v olšovém provedení již dnes