Otočné křeslo TRISS BIG s polštářem – eleganci a pohodlí do vašeho domova!

Otočné křeslo TRISS BIG je ideálním doplňkem do vašeho interiéru, který zajišťuje nejen pohodlné posezení, ale i efektivní fungování prostoru. Celý design křesla je postaven na pevné ocelové konstrukci. Na této konstrukci je vyplétaný umělý ratan, který na pohled působí jako pravý, a křeslo je vhodné i do exteriéru.

Pevná konstrukce pro zajištění stability

Ocelová konstrukce zajišťuje pevnost a vysokou nosnost křesla. Triko z umělého ratanu dovoluje použití křesla jak v interiéru, tak na zahradě či na balkóně. Polštář, který křeslu dodává luxusní vzhled, je velmi měkký a dá se k němu připevnit praktickými šňůrkami. Jeho voděodolný polyesterový materiál je zárukou snadné údržby.

Vyberte si oblíbenou barvu: bílá, béžová nebo černá. Díky rozměrům 90x90x90 cm, výšce sedu 46 cm, hloubce sedu 56 cm a šířce sedu 91 cm se v křesle pohodlně usadíte. Křeslo TRISS BIG má nosnost až 120 kg.

Otočné křeslo pro snadnou orientaci v prostoru

Kromě pohodlí zajistí křeslo TRISS BIG také snadnou orientaci v prostoru. Je totiž vybaveno propracovaným mechanismem, díky kterému se dokáže otáčet kolem vlastní osy. Křeslo je otočné o 360 stupňů. Takto nebudete muset při sledování televize nebo při hovoru s hosty hledat stoličku i zády ke stěně.

Dodávané v demontu

Křeslo je dodáváno v demontu a je snadno sestavitelné. Pro dlouhodobé používání doporučujeme nevystavovat přímému slunci či dešti. To zajistí delší životnost a krásný vzhled křesla. Pokud chcete minimalistický elegance do vašeho domova i venkovního prostoru, doporučujeme si pořídit otočné křeslo TRISS BIG s polštářem.
 
Tak neváhejte a udělejte si radost s křeslem TRISS BIG s polštářem již dnes! Navštivte naší stránku a vyberte si svou oblíbenou barvu: https://www.brega.cz/produkt/tempo-kondela-otocne-kreslo-triss-big-s-polstarem-bila-taupe-cerna.