Oválný ubrus AmeliaHome VESTA bordó o rozměru 110×140 cm

Oválný ubrus AmeliaHome VESTA je skvělým produktem, který chrání nejen váš stůl, ale díky své moderní hadímu vzoru se stane také vkusným designovým doplňkem pro váš interiér. Ubrus je vyroben ze 100% polyesteru s gramáží 150g/m2, což poskytuje dostatečnou hustotu a odolnost vůči skvrnám.

Specifikace produktu

Ubrus se vyrábí v rozměru 110×140 cm a je vybaven povrchovou úpravou, která dodává nádobí dodatečnou ochranu před poškrábáním a poškozením. Barva ubrusu je krásné bordó a tvar ubrusu je oválný. Kolekce, do které ubrus patří, je kolekce AmeliaHome VESTA a výrobcem je AmeliaHome.

Další produkty z kolekce AmeliaHome VESTA

Pokud vám líbí tento oválný ubrus AmeliaHome VESTA, určitě se podívejte i na další produkty z této kolekce. Kolekce nabízí mnoho dalších produktů jako jsou ubrusy, dekorace, polštářky nebo závěsy. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby byly vkusné, moderní a elegantní.

Doporučení pro péči o ubrus jsou následující: prát při teplotě do 30°C, neblesk, nesušit v sušičce a žehlit při teplotě do 150°C.

Oválný ubrus AmeliaHome VESTA bordeaux

Ubrus se vyrábí v kvalitním dezénu, který se hodí k jakémukoliv modernímu interiéru. Díky svému tvaru dokáže ubrus uzavřít prostor a dát tak nádobí zvláštní akcent. Vybírat lze z několika barev.

Pokud chcete svůj stůl nejen chránit, ale i krásně ozvláštnit, určitě si pořiďte oválný ubrus AmeliaHome VESTA. Tento produkt garantuje, že vaše stolování získá nový rozměr vkusu a stylu.

Oválný ubrus AmeliaHome VESTA je k dispozici na stránkách webu Sidonia.cz na adrese: https://www.sidonia.cz/produkt/ovalny-ubrus-ameliahome-vesta-bordo-velikost-o110m140.