Pletený taburet GOBI TYP 1 – kombinace hnědé a šedé bavlny značky Tempo Kondela


Moderní a stylový taburet

Pletený taburet GOBI TYP 1 je krásný kus nábytku, který se hodí do každého interiéru. Jeho moderní a stylový vzhled padne do oka každému, kdo vkusně zařizuje své bydlení. Baví tě pletení a zároveň toužíš po něčem pohodlném, načechraném a měkkém? Potom je tento taburet právě pro tebe.

Barevné provedení

Taburet je vyroben z bavlny v barevném provedení hnědošedá, což je vyvážená kombinace a zároveň nadčasová. Hnědá a šedá jsou barvy, které se v interiéru hodí vždycky, a tak si můžeš naplno užívat svůj nový taburet bez obav z toho, že ti nesedne k barvě zbytku místnosti.

Pohodlné posezení

Výplň tohoto taburetu tvoří polystyrenové kuličky, díky kterým je posezení velmi pohodlné. Pokud tedy rád relaxuješ, nebo si jen tak chceš odpočinout po namáhavém dni v práci, tento taburet ti bude sloužit jako skvělý parťák.

Univerzální použití

Taburet je vhodný jak pro děti, tak i dospělé. Jeho flexibilita spočívá v tom, že můžeš s ním disponovat dle libosti – můžeš ho použít jako doplňkové posezení v obývacím pokoji, přistavit ho k posteli jako mini noční stoleček, nebo ho letos vzít třeba na piknik. Co s ním dělat, je jen na tobě.

GoBI TYP 1 – pleteme pro zdravou domácnost

Koupit taburet GOBI TYP 1 značky Tempo Kondela

Pletený taburet GOBI TYP 1 - kombinace hnědé a šedé bavlny značky Tempo Kondela

Podrobnosti o taburetu GOBI TYP 1

  • Výplň: Polystyrenové kuličky
  • Materiál: Bavlna
  • Barva: Hnědošedá
  • Typ: GoBI TYP 1

Pletený taburet GOBI TYP 1 - kombinace hnědé a šedé bavlny značky Tempo Kondela

Investice do interiéru – investice do pohody