Rohová sedací souprava SORENTO v pravém provedení s látkou Sawana 14

Hledáte do svého obývacího pokoje prostornou, rohovou sedací soupravu? Tato souprava má 295 x 195 x 80 cm, čímž získáte skoro pět metrů sedací plochy a je třeba také zmínit rozkládací mechaniku, kterou v sobě sedací souprava SORENTO obsahuje. Díky ní získáte jednoduchým rozložením spací plochu o rozměrech 210 x 126 cm.

Design a materiály

Design rohové sedací soupravy SORENTO v pravém provedení s látkou Sawana 14 si jistě získá srdce mnoha zákazníků. Jeho moderní vzhled vynikne v každém interiéru. Provedení soupravy je elegantní a čisté, aniž by to snížilo na jeho pohodlí. Můžete se těšit na komfortní sedáky s ergonomickou opěrou, která vám umožní uvolnit se a relaxovat.

Sedací souprava SORENTO je opatřena látkou Sawana 14, která se skládá z vysoce kvalitních vláken. Tyto vlákna jsou pevná a zároveň hebká, což zaručuje dlouhou životnost soupravy. Látka je také odolná proti znečištění a snadno se čistí, takže se nemusíte bát o její vzhled ani o duševní klid.

Kromě látky Sawana 14 je na výběr také z mnoha dalších látek a koženek, takže si můžete vybrat ten správný materiál pro svůj domov a své potřeby.

Proč si vybrat rohovou sedací soupravu SORENTO?

Vybrat si rohovou sedací soupravu SORENTO v pravém provedení s látkou Sawana 14 má spoustu výhod. Za prvé získáte velkou sedací plochu, kterou můžete využít k relaxaci a k odpočinku s rodinou a přáteli. Za druhé má souprava jednoduchou rozkládací mechaniku, takže se v ní může klidně vyspat i návštěva. Navíc je design soupravy moderní a elegantní, takže se hodí do každého interiéru.

Samozřejmě, že každý má jiné preference a potřeby, ale pokud hledáte pohodlnou, praktickou a moderně vypadající rohovou sedací soupravu, SORENTO v pravém provedení s látkou Sawana 14 je určitě tím pravým výběrem pro vás!

Pokud byste si rádi tuto rohovou sedací soupravu zakoupili, můžete ji objednat na této stránce: https://www.atcomplet.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-sorento-prave-provedeni-latka-sawana-14.

Sorento Sedací souprava