Rozkošná růžová ROHOVÁ SEDAČKA od Carryhome


ROHOVÁ SEDAČKA

Carryhome ROHOVÁ SEDAČKA je nejen praktickým nábytkem, ale také krásným designovým prvkem do vašeho bytu. Tento kousek nábytku oceníte nejen pro jeho vzhled, ale také pro jeho velikost, na kterou se vymrští i větší počet hostů. A co na ní bude určitě nejlepší? Je to růžová barva, která do bytu dodá život, energii a radost z bydlení.

Textilní růžová sedačka – ONLINE, MEMORY 9

Tuto krásnou růžovou sedačku můžete zakoupit v ONLINE prodejně nabytekprozivot.cz. Sedačka je navíc velmi pohodlná díky zvolenému typu plnění – MEMORY 9. Na této sedačce si užijete dlouhé večery s přáteli nebo romantické chvíle s partnerem.

Inkluzivní tři polštáře

K této sedačce získáte také tři polštáře, které jsou jak praktickým doplňkem, tak také estetickým prvkem celého zařízení. Ty jsou součástí a budou k ní dokonale ladit až do doby, nebudete chtít přidat další.

Barevné provedení – BF+BK, RÜ:ECHT, FÜ:KS VERCHR.

Sedačka je navíc velmi kvalitní, tudíž se o ni nemusíte bát. Barevné provedení, BF+BK, RÜ:ECHT, FÜ:KS VERCHR., zaručuje stabilní a pevný povrch. Takže i když si sednete nebo vyskočíte, můžete být klidní, že se nic nestane.

Materiálové složení

  • LGZ: 87% Polyester, 13% Nylon
  • BF+BK: 100% Polyester
  • RÜ: ECHT
  • FÜ: KS VERCHR.
  • LGF: 160×230 cm
  • Ottoman pravý

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost! Pokud hledáte nábytek, který je stylový, pohodlný a dostatečně velký, Carryhome ROHOVÁ SEDAČKA je určitě to pravé. Navíc teď můžete mít svůj kousek za skvělou cenu. Tak neváhejte a přidejte růžovou sedačku do svého bytu i vy. Budete s ní určitě spokojení.

Růžová sedačka

A pokud chcete vidět sedačku na vlastní oči, přijďte si ji prohlédnout do některé z prodejen nabytekprozivot.cz. Naživo si pak můžete ověřit, jak je krásná a pohodlná.

Vyberte si Carryhome ROHOVÁ SEDAČKA v růžové barvě a užijte si dlouhé večery v pohodlí.

Nezapomeňte, na této adrese (https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/carryhome-rohova-sedacka-textil-ruzova) máte možnost si sedačku Carryhome ROHOVÁ SEDAČKA v růžové barvě zakoupit.