Sedací vak Cosmo – dovolte si pohodlí v ekologické kůži v modré barvě

Moderní sedací vak, který se skvěle hodí do dětského pokoje či obýváku, je tím nejlepším řešením pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového a získat pohodové místo pro odpočinek nebo relaxaci. Sedací vak Cosmo vás přivítá v ekologické kůži modré barvy, která se snadno kombinuje s dalším nábytkem a doplňky.

Co vás na sedacím vaku Cosmo čeká?

Když se rozhodnete zakoupit sedací vak Cosmo, můžete se těšit nejen na originální design, ale i na prvotřídní kvalitu.

Pohodlné sezení

Velký rozměr sedacího vaku Cosmo (82 x 82 x 117 cm) umožňuje pohodlné sezení pro dospělé i děti. Je vyplněn lehkými polystyrenovými kuličkami, díky kterým se vak dokonale přizpůsobí vašemu tělu a zajistí tak nejvyšší pohodlí.

Ekologická kůže

Vyberte si ekologickou kůži jako materiál pro svůj nový sedací vak. Je to nádherný materiál, který zajišťuje, že váš sedací vak bude vypadat jako kůže, ale bude mnohem snazší na údržbu a nezabírá tolik místa. To znamená, že se do pokoje vejde více nábytku a dalších doplňků.

Bezpečný materiál

Ekologická kůže, ze které je sedací vak Cosmo vyroben, neobsahuje škodlivé látky, díky čemuž je vhodný pro všechny alergiky a ekology. Navíc bude na něm méně vidět prach a špína, což ušetří čas každému, kdo nebude muset sedací vak čistit tak často.

Vyberte si zajímavé detaily na sedacím vak Cosmo

Kromě samotného designu a kvality sedacího vaku Cosmo si můžete vybrat i zajímavé detaily.

Barva

Barva sedacího vaku Cosmo je modrá. Barva modrá je symbolem klidu, harmonie a provádí vás do stavu relaxace.

Kapsa na knihy

Chytrý detail, jak si užít dobré čtení, je kapsa na knihy, která je umístěna na sedacím vaku Cosmo. Když budete chtít číst, máte své oblíbené knihy hned po ruce.

Forma

Moderní sedací vak Cosmo má zvláštní tvar, díky kterému se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Je to velmi praktický tvar a zajistí vám nejvyšší pohodlí a relaxaci.

Kde si můžete zakoupit sedací vak Cosmo?

Sedací vak Cosmo si můžete zakoupit na webových stránkách www.kupsinabytek.cz. Koupíte si zde kvalitní, originální a především krásný nábytek. Určitě si vyberete model, který vám padne do oka a který si podmaní vaše srdce.

Sedací vak Cosmo

Už dnes si pořiďte sedací vak Cosmo a užijte si nejlepší relaxační zážitek. Můžete si být jisti, že vám bude sloužit mnoho let a že nebude třeba kupovat další nábytek, protože tento sedací vak je dokonalým řešením pro váš domov.