Umývátko Ideal Standard Eurovit s otvorem pro baterii vpravo – rozměry 50×23,5 cm (R421901)


Umývátko Ideal Standard Eurovit s otvorem pro baterii vpravo

Rozměry a specifikace

Umývátko Eurovit od značky Ideal Standard má šířku 50 cm, hloubku 23,5 cm a výšku 12,5 cm. Je vyrobeno z prvotřídní keramiky, která mu zaručuje trvanlivost a snadnou údržbu.

Umývátko je na pravé straně vybaveno otvorem pro baterii, což umožňuje jednoduchou instalaci a umístění umyvadlového kohoutku. Otvor má standardní rozměr, takže je kompatibilní se všemi bateriemi běžně používanými na trhu.

Po zakoupení umývátka je však nutné dokoupit montážní sadu, která není součástí balení. Sada obsahuje potřebné spojovací prvky pro instalaci umývátka na stěnu, takže bez ní není možné umývátko používat.

Kromě estetiky zaručena i praktičnost

Umývátko Ideal Standard Eurovit je nejen velmi hezkým prvkem koupelny, ale jeho funkcionalita je natolik promyšlená, aby poskytovala co největší užitek. Jeho šířka umožňuje umýt si ruce nebo obličej bez spousty vody, která by se jinak mohla roztřískat a znečistit okolí.

Díky otevřenému prostoru pod umývátkem je snadná údržba koupelny a čištění podlahy. To znamená, že vám již nikdy nebudou vadit hromady prachu a špíny, které by se jinak mohly ukládat pod tradičním, uzavřeným umývadlem.

Fotografie produktu

Zde si můžete prohlédnout pěknou fotografii tohoto umývátka ve skutečném prostředí.

Umývátko Ideal Standard Eurovit s otvorem pro baterii vpravo