Villeroy & Boch Like To Go – elegantní cestovní hrnek ve stylu růžové a bílé


Villeroy & Boch Like To Go – elegantní cestovní hrnek ve stylu růžové a bílé

Vychutnejte si svůj oblíbený nápoj i na cestách. Pomůže vám s tím praktický hrnek z kolekce To Go od značky Villeroy & Boch, který udrží obsah příjemně horký či čerstvě osvěživý po dobu několika hodin. Hrnek je vhodný jak do auta, tak i na cestách vlakem či letadlem a ocení ho nejen ti, kteří nechtějí utrácet za kávu či čaj v kavárně, ale i ti, kteří cestují rádi v pohodlí.

Kvalitní materiály

Je vyrobený z vysoce kvalitního prémiového porcelánu, což z něj dělá ideální ekologickou alternativu k jednorázovým a plastovým produktům. Porcelán je odolný a zároveň lehký materiál, který se snadno čistí. Proto se nemusíte bát ani o to, že by hrnek nějak utrpěl na cestách.

„Při výrobě hrnku jsme mysleli nejen na design, ale i na kvalitu a ekologický přístup,“ říká zástupce značky Villeroy & Boch.

Bezpečnost při používání

Těsnící silikonový kroužek na spodní straně víčka zajistí, že nedojde k vylití. Hrnek se díky němu hodí i do tašky či batohu, aniž byste se museli bát, že by se nápoj rozlil. Víčko kroužek pevně uchopí a udrží jeho obsah v bezpečí.

Pro použití na cestách je ideální objem hrnku 290 ml, což stačí na většinu kávových a čajových dávek, které si připravíte doma či v práci.

Krásný design

Hrnek vyniká svým elegantním designem a nápaditým barevným motivem, který zdobí jeho povrch. Růžová a bílá barva vytváří krásný kontrast a dodává hrnku sofistikovaný vzhled. Zároveň barevné provedení zaručuje, že hrnek si snadno najdete v tašce či v autě.

Villeroy & Boch Like To Go - elegantní cestovní hrnek ve stylu růžové a bílé

Pokud hledáte praktický a zároveň stylový cestovní hrnek, přesně takovým je hrnek z kolekce To Go od značky Villeroy & Boch. Můžete si ho pořídit například na www.brega.cz a užít si s ním svůj oblíbený nápoj i na cestách.

Zde si můžete prohlédnout Villeroy & Boch Like To Go hrnek na Brega.cz