Vlněný koberec Think Rugs Michelle Collins Abstract ve velikosti 150 x 230 cm

V každém domě je nějaké místo, které potřebuje ozvláštnit a dodat mu na eleganci. A co by mohlo být lepšího než vysokokvalitní vlněný koberec? Tento minimalisticky laděný vlněný koberec Think Rugs Michelle Collins Abstract je bez nadsázky skutečným uměleckým dílem.

Michelle Collins a její kolekce „Geometric Abstract“

Jako předloha pro tento koberec byly použity malby z kolekce „Geometric Abstract“ britské umělkyně Michelle Collins, která už dlouhá léta patří mezi nejvýznamnější anglické umělkyně. Její práce jsou převážně abstraktní a geometrické a díky tomu je tento koberec velmi moderní.

Vyroben z vlny vysoké kvality

Kromě designové stránky je tento koberec vyráběn z vlny vysoké kvality těmi nejzkušenějšími řemeslníky z oboru. Vlna jako taková má vynikající vlastnosti, které si pro své domovy zamilujete hned na první našlápnutí ♥

Výhody vlny

Vlna je skvělým izolantem hluku i tepla, což je při výběru kobereců jedna z klíčových vlastností. Navíc je vlna přírodní vlákno, které se i nadmíru skvěle čistí. Při správné údržbě vám bude tento koberec sloužit mnohem déle, než jakákoliv syntetika. Investice do vlněného koberce je tak už na celý život ♥

Nelekněte se línání

Dobré vědět je, že po zakoupení koberec může trochu línat, ale nelekněte se toho. Jde o přirozenou vlastnost vlny, která přibližně po měsíci sama odezní. A pokud ho budete správně udržovat, užijete si krásný koberec na mnoho let.


Vlněný koberec Think Rugs Michelle Collins Abstract

Velikost 150 x 230 cm

Tento krásný koberec má rozměry 150 x 230 cm, takže si jej snadno upravíte podle velikosti vaší obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře.

Kde si koberec můžete zakoupit?

Pokud vás tento koberec oslovil, tak si jej můžete snadno zakoupit na lince nebo na stránkách Nábytek pro život. Navíc využijete výhodného nákupu s možností doručení za 2-3 pracovní dny zdarma.


Vlněný koberec Think Rugs Michelle Collins Abstract

Tohoto vlněného koberce se jistě brzy zamilujete stejně jako my. Stane se skvělým doplňkem vašeho interiéru ♥