Vyzkoušejte nadčasové pohodlí s ušákem Astro od Tempo Kondela!


Oblíbený typ křesla „ušák“

Křeslo Astro od Tempo Kondela patří mezi nejvyhledávanější typy křesel, které nabízejí maximální pohodlí a relaxaci. Jeho design je nadčasový a snadno se hodí do jakéhokoliv interiéru.

Provedení

Křeslo s taburetem je vyrobeno v potahové látce vzor kostka v kombinaci dřevěných nožiček. To mu dává příjemný rustikální vzhled a zároveň zajišťuje pevnost a odolnost.

Rozměry

Křeslo má rozměry (ŠxVxH) 86x105x72 cm, výška x hloubka sezení 42×48 cm. Taburet má rozměry 53x42x53 cm.

Kompletní výbava pro maximální pohodlí

Křeslo Astro je dodáváno společně s taburetem, aby bylo zajištěno maximální pohodlí a relaxace. Pohodlné polstrování zaručuje dokonalé sezení a podporuje správnou polohu těla. Všechny kusy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné proti opotřebení a snadno se udržují.

Doporučení pro umístění

Křeslo Astro od Tempo Kondela se hodí do všech druhů interiérů. Jeho nadčasový design bude vynikat v moderním, ale stejně tak se hodí do tradičního nábytku. Díky skvělému pohodlí je ideální na pohodlné čtení, sledování filmů nebo jen k odpočinku po náročném dni.

kreslo Astro od Tempo Kondela

Závěr

Pokud hledáte pohodlné křeslo s výjimečným nádechem a kvalitou, pak je křeslo Astro od Tempo Kondela tou nejlepší volbou. Toto křeslo se stane vaším oblíbeným místem pro relaxaci a odpočinek. Navštivte Interierio.cz a objednejte si ho ihned!