Zelená lenoška se zlatou podnoží pro leváky od MICADONI Mamaia v délce 185 cm

Lenoška Mamaia

Chcete si krásně vybavit svůj domov? Lenoška Mamaia je pro to ideální volbou. Tento kus nábytku se vyznačuje jednoduchým, ale vkusným tvarem. Čalouněné sezení je vyrobeno ze strukturované tkaniny, která je pevná a příjemná na dotek. Je však i velmi odolná proti oděru a vhodná do komerčních prostor. Kromě estetických kvalit je lenoška také pozoruhodně pohodlná a ergonomická. Celek doplňuje elegantní prošívání, které křeslu dodává noblesu.

Sezení je podtrženo kovovou, zlatě lakovanou podnoží. Mamaia je v nabídce v řadě barevném provedení. Vyberte si tu pravou do vašeho interiéru! Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozor na barvu!

Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Jak čistit lenošku Mamaia?

Tip: Lenošku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Chcete si objednat zelenou lenošku Mamaia se zlatou podnoží pro leváky? Navštivte naši stránku s produktem a jednoduše ji objednejte. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.